Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
Женски хеланки
Код на производ:
(DM7276-010)
NIKE

NIKE One

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike One се женски спортски хеланки со висок струк и минималистички дизајн. Поминете ги вашите граници на издржливост благодарение на удобноста што ја обезбедуваат овие хеланки. Тие се одличен избор за секаков вид на тренинг или едноставно уживање во слободното време. Изработени од свиленкаста мека, непроѕирна ткаенина, безшевните страни и малата форма „V“ на задната страна ги истакнуваат вашите природни линии за сигурен изглед. Технологијата Dri-FIT ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на тренингот или која било друга физичка активност. Тесниот крој ќе придонесе за ласкав изглед и вклопување на хеланки на вашата фигура, а должината од ⅞ ќе ги истакне вашите Nike патики. На располагање ви се два скриени џебови во пределот со високиот струк и на овој начин ќе можете да ги чувате најпотребните ситници кои ги носите со себе. Задниот џеб е доволно голем за да држи телефон. Спецификација: Женски хеланки, должина ⅞ Висок струк Внатрешни џебови Заден џеб Форма „V“ на грбот Dri-FIT технологија Состав: 78 - 79% полиестер, 22 - 21% спандекс Најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна Машинско перење.
Подетално

Nike One се женски спортски хеланки со висок струк и минималистички дизајн. Поминете ги вашите граници на издржливост благодарение на удобноста што ја обезбедуваат овие хеланки. Тие се одличен избор за секаков вид на тренинг или едноставно уживање во слободното време. Изработени од свиленкаста мека, непроѕирна ткаенина, безшевните страни и малата форма „V“ на задната страна ги истакнуваат вашите природни линии за сигурен изглед. Технологијата Dri-FIT ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на тренингот или која било друга физичка активност. Тесниот крој ќе придонесе за ласкав изглед и вклопување на хеланки на вашата фигура, а должината од ⅞ ќе ги истакне вашите Nike патики. На располагање ви се два скриени џебови во пределот со високиот струк и на овој начин ќе можете да ги чувате најпотребните ситници кои ги носите со себе. Задниот џеб е доволно голем за да држи телефон.
Спецификација:

 • Женски хеланки, должина ⅞
 • Висок струк
 • Внатрешни џебови
 • Заден џеб
 • Форма „V“ на грбот
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 78 - 79% полиестер, 22 - 21% спандекс
 • Најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош