Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
adidas AEROREACT
Спортски градник
Код на производ:
(HC7862)
adidas

adidas AEROREACT

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • SAC S
 • MAC S
 • LAC LAC
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AEROREACT е спортски градник со кој тренирањето ќе биде задоволство. Ако има нешто што може да ви го одвлече вниманието за време на тренингот, тоа е непријатната облека. Со овој градник за вежбање нема да ги имате тие проблеми. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата и ве одржува суви, а ремените се прилагодливи напред, мал детал што ќе ви значи многу. Има воздушни, мрежести детали на задната страна и лесна потпора. Влошките може да се отстранат ако ви пречат. Зголемете го интензитетот, тргнете се до крај, овој градник е направен да ве поддржува. Спецификација: Женски спортски градник AEROREADY технологија Отстранливи влошки Лесна поддршка Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин.
Подетално

adidas AEROREACT е спортски градник со кој тренирањето ќе биде задоволство. Ако има нешто што може да ви го одвлече вниманието за време на тренингот, тоа е непријатната облека. Со овој градник за вежбање нема да ги имате тие проблеми. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата и ве одржува суви, а ремените се прилагодливи напред, мал детал што ќе ви значи многу. Има воздушни, мрежести детали на задната страна и лесна потпора. Влошките може да се отстранат ако ви пречат. Зголемете го интензитетот, тргнете се до крај, овој градник е направен да ве поддржува.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • AEROREADY технологија
 • Отстранливи влошки
 • Лесна поддршка
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  SAC S
  MAC S
  LAC
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош