Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Код на производ:
(DV9381-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашата следна авантура на патеката ќе биде малку поудобна ако со вас ја имате машката маица со долги ракави Nike Dri-FIT. Неговата ткаенина со технологија Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа, така што маичката нема да се залепи за вас кога вашето темпо на трчање е до максимум. Фината ткаенина од дрес е мека и мазна и дава неверојатно пријатно чувство во контакт со кожата.Спецификација: Машка маица за трчање со долги ракави Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 57% памук / 43% полиестер.
Подетално

Вашата следна авантура на патеката ќе биде малку поудобна ако со вас ја имате машката маица со долги ракави Nike Dri-FIT. Неговата ткаенина со технологија Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа, така што маичката нема да се залепи за вас кога вашето темпо на трчање е до максимум. Фината ткаенина од дрес е мека и мазна и дава неверојатно пријатно чувство во контакт со кожата.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање со долги ракави
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 57% памук / 43% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош