Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
adidas MH BOS PNT FT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ1445)
adidas

adidas MH BOS PNT FT

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
1.853 ДЕН
Заштеда: 1.235 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош