Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
adidas TECHFIT
Код на производ:
(HK2338)
adidas

adidas TECHFIT

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TECHFIT е машки маица без ракави за тренирање. Без разлика дали трчате на лента за трчање, на отворено или вежбате во теретана, оваа кошула ќе ви помогне да ги надминете пречките. Скршете го најдоброто лично благодарение на целосната удобност на овој врв со мрежа на горниот дел од грбот. Абсорбента технологија AEROREADY ви помага да останете суви и свежи без разлика на интензитетот на тренингот. Techfit ви дава мазно чувство, нуди лесно вклопување на кожата и овозможува неограничено движење без оглед на тоа дали се потите. Направен е од голем број рециклирани материјали, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машка маица за тренинг AEROREADY технологија Цврсто вклопување Логото на adidas Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин.
Подетално

adidas TECHFIT е машки маица без ракави за тренирање. Без разлика дали трчате на лента за трчање, на отворено или вежбате во теретана, оваа кошула ќе ви помогне да ги надминете пречките. Скршете го најдоброто лично благодарение на целосната удобност на овој врв со мрежа на горниот дел од грбот. Абсорбента технологија AEROREADY ви помага да останете суви и свежи без разлика на интензитетот на тренингот. Techfit ви дава мазно чувство, нуди лесно вклопување на кожата и овозможува неограничено движење без оглед на тоа дали се потите. Направен е од голем број рециклирани материјали, што е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • AEROREADY технологија
 • Цврсто вклопување
 • Логото на adidas
 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош