Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Женски хеланки
Код на производ:
(CZ9857-010)
NIKE

NIKE Pro

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подготвени за вежбање или истегнување, не е важно бидејќи женските велосипедски шорцеви Nike PRO се отворени за сите опции. Внимателно е направен од полиестерски влакна за да ви помогне да останете фокусирани и посветени на активноста при рака. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија ја апсорбира влагата од кожата и помага при испарување, се за ваша удобност и чувство на задоволство. Непроѕирната ткаенина ја зголемува вашата самодоверба и ефикасност за време на тренингот, додека ременот ја обликува вашата силуета. Облечете ги женските велосипедски шорцеви Nike PRO и одберете ја активноста што ви одговара.Спецификација: Женски велосипедски шорцеви Еластичен појас Dri-FIT технологија Лого на Swoosh Машинско перење Материјал: 78-83% полиестер / 17-22% спандекс.
Подетално

Подготвени за вежбање или истегнување, не е важно бидејќи женските велосипедски шорцеви Nike PRO се отворени за сите опции. Внимателно е направен од полиестерски влакна за да ви помогне да останете фокусирани и посветени на активноста при рака. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија ја апсорбира влагата од кожата и помага при испарување, се за ваша удобност и чувство на задоволство. Непроѕирната ткаенина ја зголемува вашата самодоверба и ефикасност за време на тренингот, додека ременот ја обликува вашата силуета. Облечете ги женските велосипедски шорцеви Nike PRO и одберете ја активноста што ви одговара.
Спецификација:

 • Женски велосипедски шорцеви
 • Еластичен појас
 • Dri-FIT технологија
 • Лого на Swoosh
 • Машинско перење
 • Материјал: 78-83% полиестер / 17-22% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош