Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Polo
ELLESSE Polo
ELLESSE Polo
ELLESSE Polo
ELLESSE Polo
ELLESSE Polo
ELLESSE Polo
ELLESSE Polo
Машка поло маица
Код на производ:
(ELA231M703-45)
ELLESSE

ELLESSE Polo

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката lifestyle маичка ELLESSE POLO внесува допир на елеганција во вашиот спортски стил на облекување. Класичниот дизајн, со отвор со три копчиња во деколтето и јаката, го прави моделот софистициран, а вие модерни. Инспириран од наследството ELLESSE, тоа е вашиот прв и вистински избор кога ќе ја отворите вашата гардероба. Исклучително лесен и удобен материјал носи целодневна удобност, без разлика дали го носите самостојно или слоевито. Спојте ја со вашите омилени шорцеви, фармерки или тренерки и уживајте во омилените места. Логото на градите ја истакнува вашата љубов кон спортската облека и брендот ELLESSE. Спецификација: Машка lifestyle маица Класичен крој Краток ракав Јака Лого на Ellesse.
Подетално

Машката lifestyle маичка ELLESSE POLO внесува допир на елеганција во вашиот спортски стил на облекување. Класичниот дизајн, со отвор со три копчиња во деколтето и јаката, го прави моделот софистициран, а вие модерни. Инспириран од наследството ELLESSE, тоа е вашиот прв и вистински избор кога ќе ја отворите вашата гардероба. Исклучително лесен и удобен материјал носи целодневна удобност, без разлика дали го носите самостојно или слоевито. Спојте ја со вашите омилени шорцеви, фармерки или тренерки и уживајте во омилените места. Логото на градите ја истакнува вашата љубов кон спортската облека и брендот ELLESSE.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Класичен крој
 • Краток ракав
 • Јака
 • Лого на Ellesse

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Поло маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош