Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas E 3S WIND PNT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DU0453)
adidas

adidas E 3S WIND PNT

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 1.115 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош