Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas YG E LIN CP PT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DV0348)
adidas

adidas YG E LIN CP PT

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.073 ДЕН
Заштеда: 715 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 152 11-12г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
152 11-12г. -
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош