Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
NIKE JDB SPORT DNA PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95B168-U1A)
NIKE

NIKE JDB SPORT DNA PANT

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.345 ДЕН
Заштеда: 1.345 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 8-9г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 8-9г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош