Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW JRSY TANK TOP
NIKE W NSW JRSY TANK TOP
NIKE W NSW JRSY TANK TOP
NIKE W NSW JRSY TANK TOP
NIKE W NSW JRSY TANK TOP
NIKE W NSW JRSY TANK TOP
NIKE W NSW JRSY TANK TOP
NIKE W NSW JRSY TANK TOP
Код на производ:
(DM6730-126)
NIKE

NIKE W NSW JRSY TANK TOP

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
1.554 ДЕН
Заштеда: 1.036 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош