Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Open Hem
ELLESSE Open Hem
ELLESSE Open Hem
ELLESSE Open Hem
ELLESSE Open Hem
ELLESSE Open Hem
ELLESSE Open Hem
ELLESSE Open Hem
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA231F101-07)
ELLESSE

ELLESSE Open Hem

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ELLESSE OPEN HEM се долен дел женски lifestyle тренерки. Имаат потесен крој и ја следат линијата на вашите нозе. Изработени се од мек материјал со висока пропорција на памук, па затоа се нежни и пријатни за вашата кожа. Еластичниот појас го олеснува поставувањето и персонализирањето на тренерката. Можете лесно да складирате мали предмети во страничните џебови, додека графиката ELLESSE јасно го истакнува афинитетот на вашиот бренд. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Класичен крој Странични џебови Еластичен појас Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

ELLESSE OPEN HEM се долен дел женски lifestyle тренерки. Имаат потесен крој и ја следат линијата на вашите нозе. Изработени се од мек материјал со висока пропорција на памук, па затоа се нежни и пријатни за вашата кожа. Еластичниот појас го олеснува поставувањето и персонализирањето на тренерката. Можете лесно да складирате мали предмети во страничните џебови, додека графиката ELLESSE јасно го истакнува афинитетот на вашиот бренд.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Класичен крој
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош