Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(IA9367)
adidas

adidas Lounge Fleece

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Додајте ги машките тренерки на adidas Lounge Fleece во вашата колекција на удобна облека. Изработени од памук и полиестер за мекост, овие долни тренерки ќе ве гледаат во текот на денот со удобност без разлика дали играте игри, вежбате или купувате намирници. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Редовно вклопување Еластичен прилагодлив појас Предни џебови Еластични манжетни на ногавиците Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер.
Подетално

Додајте ги машките тренерки на adidas Lounge Fleece во вашата колекција на удобна облека. Изработени од памук и полиестер за мекост, овие долни тренерки ќе ве гледаат во текот на денот со удобност без разлика дали играте игри, вежбате или купувате намирници. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови
 • Еластични манжетни на ногавиците
 • Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош