Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
adidas 3G SPEED
Машка маица
Код на производ:
(IC2457)
adidas

adidas 3G SPEED

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 3G SPEED е машки маица за кошарка. За сите љубители на познатата игра со обрачи, ова е незаменливо парче облека. Маица која ве одржува суви во текот на играта и ви нуди целосна слобода на движење, па вашите кошаркарски вештини доаѓаат до целосен израз. Логото на adidas јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Облечете ја оваа функционална кошаркарска маица на adidas и дадете го вашиот целосен придонес во победата на вашиот тим. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Машка кошаркарска маица Без ракави Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Логото на adidas.
Подетално

adidas 3G SPEED е машки маица за кошарка. За сите љубители на познатата игра со обрачи, ова е незаменливо парче облека. Маица која ве одржува суви во текот на играта и ви нуди целосна слобода на движење, па вашите кошаркарски вештини доаѓаат до целосен израз. Логото на adidas јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Облечете ја оваа функционална кошаркарска маица на adidas и дадете го вашиот целосен придонес во победата на вашиот тим. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машка кошаркарска маица
 • Без ракави
 • Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
 • Логото на adidas

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош