Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детска маица со долги ракави
Код на производ:
(DX1224-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е lifestyle маица за деца со долги ракакви. Дизајнирана е за љубителите на природата и љубителите на брендот Nike. Меката памучна маица ќе ве прегрне со удобноста која ја барате. Еластичната крагна ја прави оваа маица лесна за облекување и соблекување. Спецификација: Детска маица со долги ракави Стандарден крој Машинско перење Состав: 100% памук .
Подетално

Nike Sportswear е lifestyle маица за деца со долги ракакви. Дизајнирана е за љубителите на природата и љубителите на брендот Nike. Меката памучна маица ќе ве прегрне со удобноста која ја барате. Еластичната крагна ја прави оваа маица лесна за облекување и соблекување.
Спецификација:

 • Детска маица со долги ракави
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош