Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Спортски градник
Код на производ:
(DQ5242-010)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swoosh женскиот спортски градник обезбедува средна поддршка за време на тренингот. Со асиметричен дизајн и подолг крој под ребрата, ова спортско парче ве тера безбедно да се посветите на вашата рутина. Проширената покриеност значи поголема самодоверба додека преминувате од една активност во друга. Растегливиот материјал се прилагодува на секое ваше движење, без разлика на интензитетот на вежбите. Движете се слободно, бидејќи поддршката за отстранување на потта во форма на Dri-Fit технологијата работи за вас. Останувате суви и свежи и фокусирани на целта до крајот на тренингот. Спецификација: Женски спортски градник Средна поддршка Dri-Fit технологија Машинско перење Состав: 82% полиестер, 18 % еластин.
Подетално

Nike Swoosh женскиот спортски градник обезбедува средна поддршка за време на тренингот. Со асиметричен дизајн и подолг крој под ребрата, ова спортско парче ве тера безбедно да се посветите на вашата рутина. Проширената покриеност значи поголема самодоверба додека преминувате од една активност во друга. Растегливиот материјал се прилагодува на секое ваше движење, без разлика на интензитетот на вежбите. Движете се слободно, бидејќи поддршката за отстранување на потта во форма на Dri-Fit технологијата работи за вас. Останувате суви и свежи и фокусирани на целта до крајот на тренингот.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Средна поддршка
 • Dri-Fit технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 82% полиестер, 18 % еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник DZ4609-010
  2.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Градник DM0633-070
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Градник DM0633-569
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Помош