Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DC9142-011)
NIKE

NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се машки долен дел тренерки за фудбал кои ќе ви помогнат да ги постигнете вашите најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот, врнежит... постојат многу предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ве спречи, бидејќи Nike Therma ткаенината помага да се загреете. На крајот на ногавиците има патент за да не морате да ги соблекувате патиките додека се пресоблекувате. Спакувајте ги неопходните работи во страничните џебови и бидете целосно подготвени за тренинзите на отворено во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior машките долен дел тренерки. Спецификација: Машки долен дел тренерки за фудбал Модел: standard fit за опуштено и лесно чувство Патенти на крајот на ногавиците Странични џебови со патенти Дозволено е перење во машина за алишта Материјал: 100% полиестер .
Подетално

Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се машки долен дел тренерки за фудбал кои ќе ви помогнат да ги постигнете вашите најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот, врнежит... постојат многу предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ве спречи, бидејќи Nike Therma ткаенината помага да се загреете. На крајот на ногавиците има патент за да не морате да ги соблекувате патиките додека се пресоблекувате. Спакувајте ги неопходните работи во страничните џебови и бидете целосно подготвени за тренинзите на отворено во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior машките долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за фудбал
 • Модел: standard fit за опуштено и лесно чувство
 • Патенти на крајот на ногавиците
 • Странични џебови со патенти
 • Дозволено е перење во машина за алишта
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош