Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK ERDING
ICEPEAK ERDING
ICEPEAK ERDING
ICEPEAK ERDING
ICEPEAK ERDING
ICEPEAK ERDING
ICEPEAK ERDING
ICEPEAK ERDING
Машки панталони
Код на производ:
(57101380I-652)
ICEPEAK

ICEPEAK ERDING

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 L
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52 L
54
56
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 57010542I-390
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 57012535IO-990
5.912 ДЕН
Заштеда 20%
7.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Панталони 57101380I-990
4.403 ДЕН
Заштеда 30%
6.290 ДЕН
Помош