Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas POWERREACT
adidas POWERREACT
adidas POWERREACT
adidas POWERREACT
adidas POWERREACT
adidas POWERREACT
adidas POWERREACT
adidas POWERREACT
Спортски градник
Код на производ:
(HN0665)
adidas

adidas POWERREACT

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAB MAB
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAB LAB
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кренете го нивото на вашата игра секогаш кога тренирате во adidas POWERREACT женскиот градник за тренинг. Овој градник обезбедува средна поддршка и е идеален за умерени тренинзи, како што се пилатес и јога. Мрежестиот заден панел и отворот го подобруваат протокот на воздухот и обезбедуваат удобност. Отстранливите перничиња ви нудат идеално вклопување. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Цветната графика го комплетира вашиот изглед. adidas POWERREACT женскиот градник е направен од низа рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Тесен крој Средна поддршка AEROREADY технологија Отстранливи влошки Мрежест заден панел Primegreen.
Подетално

Кренете го нивото на вашата игра секогаш кога тренирате во adidas POWERREACT женскиот градник за тренинг. Овој градник обезбедува средна поддршка и е идеален за умерени тренинзи, како што се пилатес и јога. Мрежестиот заден панел и отворот го подобруваат протокот на воздухот и обезбедуваат удобност. Отстранливите перничиња ви нудат идеално вклопување. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Цветната графика го комплетира вашиот изглед. adidas POWERREACT женскиот градник е направен од низа рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Средна поддршка
 • AEROREADY технологија
 • Отстранливи влошки
 • Мрежест заден панел
 • Primegreen

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAB
  MAC S
  MDE
  LAB
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош