Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Girls' Project Rock HeatGear® Armour Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Girls' Project Rock HeatGear® Armour Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Girls' Project Rock HeatGear® Armour Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Girls' Project Rock HeatGear® Armour Ankle Leggings
Детски хеланки
Код на производ:
(1366123-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Girls' Project Rock HeatGear® Armour Ankle Leggings

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификација на производот:: Ултра лесната ткаенина HeatGear® обезбедува извонредна покриеност без стегање Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши Четиристраната конструкција на ткаенината овозможува полесно движење во сите правци Технологија за спречување на развојот на бактерии кои се одговорни за развој на непријатни мириси Подобрен еластичен појас Влошки: YMD 51cm (+/- 4cm по големина) 87% полиестер и 13% еластин.
Подетално

Спецификација на производот::

 • Ултра лесната ткаенина HeatGear® обезбедува извонредна покриеност без стегање
 • Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши
 • Четиристраната конструкција на ткаенината овозможува полесно движење во сите правци
 • Технологија за спречување на развојот на бактерии кои се одговорни за развој на непријатни мириси
 • Подобрен еластичен појас
 • Влошки: YMD 51cm (+/- 4cm по големина)
 • 87% полиестер и 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош