Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
Детски тренерки
Код на производ:
(36J751-A0S)
NIKE

NIKE Club

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 9-12м
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE CLUB е детска lifestyle тренерка за мали девојчиња кој ќе ги придружува сите нивни секојдневни активности. Оставете ги вашите девојки да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Мекото и лесно руно, од кое е направена, ја прави оваа тренерка многу пријатна и мека, така што вашите миленици ќе ја добијат пријатноста и удобноста што ја заслужуваат. Ребрестиот еластичен дел спречува несакано движење и продирање на постуден воздух. Логото на NIKE влева љубов кон овој бренд кај вашите малечки. Долниот дел од тренерката одлично стои и дава целосна слобода на движење. Мекиот еластичен појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Лесно се одржува со перење во машина за перење. Спецификација: Детски тренерка за помали девојчиња Ребрест еластичен дел Лого на NIKE Состав: 60% памук и 40% полиестер Градиент отпечаток низ целата тренерка Еластична половина Машинско перење.
Подетално

NIKE CLUB е детска lifestyle тренерка за мали девојчиња кој ќе ги придружува сите нивни секојдневни активности. Оставете ги вашите девојки да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Мекото и лесно руно, од кое е направена, ја прави оваа тренерка многу пријатна и мека, така што вашите миленици ќе ја добијат пријатноста и удобноста што ја заслужуваат. Ребрестиот еластичен дел спречува несакано движење и продирање на постуден воздух. Логото на NIKE влева љубов кон овој бренд кај вашите малечки. Долниот дел од тренерката одлично стои и дава целосна слобода на движење. Мекиот еластичен појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Лесно се одржува со перење во машина за перење.
Спецификација:

 • Детски тренерка за помали девојчиња
 • Ребрест еластичен дел
 • Лого на NIKE
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Градиент отпечаток низ целата тренерка
 • Еластична половина
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X 6-7г.
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12 9-12м
  14
  OSFA
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 36J165-023
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка 36J165-A6A
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Помош