Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
UNDER ARMOUR Infinity
Спортски градник
Код на производ:
(1363353-782)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Infinity

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour INFINITY е женски спортски градник кој обезбедува лесна поддршка, со подлога за дополнителна покриеност. Мека ткаенина, изработена од најмал материјал погоден за активни денови. Тркалезното деколте и мрежата во средината на грбот помагаат да тече воздухот во текот на целиот тренинг. Технологијата за брзо сушење ја контролира влагата и ви нуди свежина за време на сите активности. Можете да ги прилагодите широките ленти на рамо според вашите преференции за да можете да се фокусирате на вашиот тренинг колку што е можно повеќе. Бравата на задната страна овозможува дополнителен начин за прилагодување на градникот. Спецификација: Женски спортски градник Прилагодливи ремени Материјал за брзо сушење Лента на долната страна Копчиња на задната страна Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Under Armour INFINITY е женски спортски градник кој обезбедува лесна поддршка, со подлога за дополнителна покриеност. Мека ткаенина, изработена од најмал материјал погоден за активни денови. Тркалезното деколте и мрежата во средината на грбот помагаат да тече воздухот во текот на целиот тренинг. Технологијата за брзо сушење ја контролира влагата и ви нуди свежина за време на сите активности. Можете да ги прилагодите широките ленти на рамо според вашите преференции за да можете да се фокусирате на вашиот тренинг колку што е можно повеќе. Бравата на задната страна овозможува дополнителен начин за прилагодување на градникот. Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Прилагодливи ремени
 • Материјал за брзо сушење
 • Лента на долната страна
 • Копчиња на задната страна
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош