Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Hiit Spin
adidas Hiit Spin
adidas Hiit Spin
adidas Hiit Spin
adidas Hiit Spin
adidas Hiit Spin
adidas Hiit Spin
adidas Hiit Spin
Код на производ:
(HP1757)
adidas

adidas Hiit Spin

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Цена со попуст
1.830 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Hiit Spin машката маица без ракави за тренинг е вистинскиот избор за да се чувствувате подготвени за нова рунда на вежби. Ако мислевте дека го дадовте најдоброто од себе, грешите. Надминете ги вашите граници со поддршката на adidas Hiit Spin машката маица. Чувствувајте се удобно дури и додека температурата се зголемува. Дозволете тенкиот крој на моделот да ги истакне мускулите на грбот и торзото додека се упатувате кон соблекувалната. Aeroready технологијата има апсорбирачка моќ, така што вашата кожа ќе дише, а вие останувате суви до последната фаза на тренингот. Мрежестиот материјал го пропушта воздухот за подобар проток. Ова спортско парче е направено од 100% рециклиран материјал и претставува едно од решенијата на adidas за отстранување на пластичниот отпад и е дел од Primegreen линијата. Спецификација: Машка маица за тренинг Технологија Aeroready Без ракави Primegreen производ Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Hiit Spin машката маица без ракави за тренинг е вистинскиот избор за да се чувствувате подготвени за нова рунда на вежби. Ако мислевте дека го дадовте најдоброто од себе, грешите. Надминете ги вашите граници со поддршката на adidas Hiit Spin машката маица. Чувствувајте се удобно дури и додека температурата се зголемува. Дозволете тенкиот крој на моделот да ги истакне мускулите на грбот и торзото додека се упатувате кон соблекувалната. Aeroready технологијата има апсорбирачка моќ, така што вашата кожа ќе дише, а вие останувате суви до последната фаза на тренингот. Мрежестиот материјал го пропушта воздухот за подобар проток. Ова спортско парче е направено од 100% рециклиран материјал и претставува едно од решенијата на adidas за отстранување на пластичниот отпад и е дел од Primegreen линијата.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Технологија Aeroready
 • Без ракави
 • Primegreen производ
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош