Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Jega
Детски комбинезон
Код на производ:
(51060670I-390)
ICEPEAK

ICEPEAK Jega

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 86
 • 92 92
 • 98 98
 • 104 104
 • 110 110
 • 116 116
 • 122 122
 • 128 128
 • 134 134
 • 140 140
 • 146 146
 • 152 152
 • 158 158
 • 164 164
 • 170 170
 • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK JEGA се детски outdoor панталони наменети за помали девојчиња, идеални за ниски температури и зимски радости. Освежете ја вашата колекција на ски долен дел со овие меки и удобни панталони. Посебно внимание е посветено на дизајнот на овој артикал A.V.S EXTREME, што значи дека е погоден за активни девојки, дури и при екстремни временски услови. Функционален во секоја ситуација, без оглед на временските услови. Овие панталони ICEPEAK се водоотпорни, инаку материјалот е дизајниран да одбива вода без употреба на PFC. Имаат прилагодливи трегери и еластичен прилагодлив појас. Можно е и да ги продолжите, па тие ќе го придружуваат вашиот раст. Нивната боја е особено интересна и привлечна. Спецификација:Детски скијачки панталони за помали девојчињаМожност за продолжувањеЕластичен појасПрилагодливи трегериВодоотпорниСостав: 100% полиестер.
Подетално

ICEPEAK JEGA се детски outdoor панталони наменети за помали девојчиња, идеални за ниски температури и зимски радости. Освежете ја вашата колекција на ски долен дел со овие меки и удобни панталони. Посебно внимание е посветено на дизајнот на овој артикал A.V.S EXTREME, што значи дека е погоден за активни девојки, дури и при екстремни временски услови. Функционален во секоја ситуација, без оглед на временските услови. Овие панталони ICEPEAK се водоотпорни, инаку материјалот е дизајниран да одбива вода без употреба на PFC. Имаат прилагодливи трегери и еластичен прилагодлив појас. Можно е и да ги продолжите, па тие ќе го придружуваат вашиот раст. Нивната боја е особено интересна и привлечна.
Спецификација:

 • Детски скијачки панталони за помали девојчиња
 • Можност за продолжување
 • Еластичен појас
 • Прилагодливи трегери
 • Водоотпорни
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Комбинезон
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Комбинезон 52152670I-390
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Помош