Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA x Minecraft Sweatpants
PUMA x Minecraft Sweatpants
PUMA x Minecraft Sweatpants
PUMA x Minecraft Sweatpants
PUMA x Minecraft Sweatpants
PUMA x Minecraft Sweatpants
PUMA x Minecraft Sweatpants
PUMA x Minecraft Sweatpants
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(534377-76)
PUMA

PUMA x Minecraft Sweatpants

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машки долен дел тренерки Puma MINECRAFT е дел од колекцијата чиј дизајн е инспириран од познати игри. Уникатната графика, светлата палета на бои, смелите и геометриските форми резултираат со колекција која совршено одговара на вашиот стил на играње. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Предни џебови Графика Состав: 100% памук - француски фротир.
Подетално

Машки долен дел тренерки Puma MINECRAFT е дел од колекцијата чиј дизајн е инспириран од познати игри. Уникатната графика, светлата палета на бои, смелите и геометриските форми резултираат со колекција која совршено одговара на вашиот стил на играње. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови
 • Графика
 • Состав: 100% памук - француски фротир

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош