Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Lodge™
COLUMBIA Lodge™
COLUMBIA Lodge™
COLUMBIA Lodge™
COLUMBIA Lodge™
COLUMBIA Lodge™
COLUMBIA Lodge™
COLUMBIA Lodge™
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(1908731012)
COLUMBIA

COLUMBIA Lodge™

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.583 ДЕН
Заштеда: 1.107 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Lodge™ се долен дел женски тренерки за секојдневна релаксација. Изработени се од мека мешавина од памук и полиестер за да ви овозможи максимална удобност. Нивниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување, а страничните џебови се тука за вашиот мобилен телефон, клучеви или паричник. Тесните манжетни на нозете одржуваат сè на своето место. Спецификација: Женски тренерки Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Материјал: 80% памук/ 20% полиестер.
Подетално

Columbia Lodge™ се долен дел женски тренерки за секојдневна релаксација. Изработени се од мека мешавина од памук и полиестер за да ви овозможи максимална удобност. Нивниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување, а страничните џебови се тука за вашиот мобилен телефон, клучеви или паричник. Тесните манжетни на нозете одржуваат сè на своето место.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 80% памук/ 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош