Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Jizan
Детски комбинезон
Код на производ:
(52152670I-390)
ICEPEAK

ICEPEAK Jizan

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 86
 • 92 92
 • 98 98
 • 104 104
 • 110 110
 • 116 116
 • 122 122
 • 128 128
 • 134 134
 • 140 140
 • 146 146
 • 152 152
 • 158 158
 • 164 164
 • 170 170
 • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските скијачки комбинезони ICEPEAK JIZANI се наменети за помлади момчиња за ниски температури и зимски радости. Посебно внимание е посветено на дизајнот, што значи дека е погоден за активни момчиња, дури и при екстремни временски услови. Идеален е за скијање и сноуборд. Нуди заштита од ветер, дожд и снег со 10.000 mm хидроизолација за да ве одржува суви и здрави додека го играте вашиот омилен спорт. Шарениот дизајн додава на естетиката. Облечете го овој функционален комбинезон и уживајте во детските авантури и зимската магија. Спецификација: Детски комбинезони Целосна патент Џебови со патент Хидроизолација Капа Состав: 100% полиестер.
Подетално

Детските скијачки комбинезони ICEPEAK JIZANI се наменети за помлади момчиња за ниски температури и зимски радости. Посебно внимание е посветено на дизајнот, што значи дека е погоден за активни момчиња, дури и при екстремни временски услови. Идеален е за скијање и сноуборд. Нуди заштита од ветер, дожд и снег со 10.000 mm хидроизолација за да ве одржува суви и здрави додека го играте вашиот омилен спорт. Шарениот дизајн додава на естетиката. Облечете го овој функционален комбинезон и уживајте во детските авантури и зимската магија. Спецификација:

 • Детски комбинезони
 • Целосна патент
 • Џебови со патент
 • Хидроизолација
 • Капа
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Комбинезон
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Комбинезон 52152670I-630
  5.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Комбинезон 51060670I-390
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош