Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(1366338-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Summit

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
2.233 ДЕН
Заштеда: 957 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L 13-14г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската тренерка за момчиња Under Armour Summit е изработена од удобен материјал и благодарение на еластичната ткаенина која се протега во четири правци овозможува неограничено движење во сите правци. Двојно плетената ткаенина е мека, флексибилна и прозрачна, за сета потребна удобност и мобилност. Материјалот лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Четиринасочната еластична технологија овозможува подобра флексибилност на облеката во која било насока. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате вклопувањето, а предните и задните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите мали предмети. Спецификација: Француски фротир Еластичен прилагодлив појас Предни и задни џебови Состав: 77% полиестер, 23% памук.
Подетално

Детската тренерка за момчиња Under Armour Summit е изработена од удобен материјал и благодарение на еластичната ткаенина која се протега во четири правци овозможува неограничено движење во сите правци. Двојно плетената ткаенина е мека, флексибилна и прозрачна, за сета потребна удобност и мобилност. Материјалот лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Четиринасочната еластична технологија овозможува подобра флексибилност на облеката во која било насока. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате вклопувањето, а предните и задните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите мали предмети.
Спецификација:

 • Француски фротир
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни и задни џебови
 • Состав: 77% полиестер, 23% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM 9-10г.
  SM
  S 9-10г.
  YMD 11-12г.
  MD
  M 11-12г.
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L 13-14г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош