Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK WM TROUSERS
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(54091546I-990)
ICEPEAK

ICEPEAK WM TROUSERS

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.123 ДЕН
Заштеда: 1.767 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36 S
38 M
40 L
42
44
46
48
50
52
54
56
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 54067543IO-990
3.773 ДЕН
Заштеда 30%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 54060542IO-990
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Помош