Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumpman Air
NIKE Jumpman Air
NIKE Jumpman Air
NIKE Jumpman Air
NIKE Jumpman Air
NIKE Jumpman Air
Детски тренерки
Код на производ:
(65A838-AA7)
NIKE

NIKE Jumpman Air

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12м
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6м
 • 18 12-18м
 • 24 18-24м
 • 0-3 0-3м
 • 0-12 0-12г.
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 9-12м
 • 1112 1112
 • 1224 1224
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE JORDAN JUMPMAN AIR е детска lifestyle тренерка за машки бебиња инспирирана од кошарката. JORDAN ветува дека ќе биде таму во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил, придружувајќи го секој ден на вашите бебиња од почеток до крај и исполнувајќи го со пријатност и удобност. Мазната и дишечка ткаенина ќе обезбеди удобност и пријатност што вашите момчиња ја заслужуваат. Патентот со цела должина овозможува лесно прилагодување на отворот, а манжетните и на горниот и на долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката, а логото JUMPMAN на предниот дел и на ногавицата јасно ја истакнува спортската определба на вашите миленици. Се пере во машина за лесно одржување Спецификации:Тренерки за машки бебињаСостав: 100% полиестерЕластичен појасJUMPMAN логоЕластични манжетниPull - on дизајнМашинско перење.
Подетално

NIKE JORDAN JUMPMAN AIR е детска lifestyle тренерка за машки бебиња инспирирана од кошарката. JORDAN ветува дека ќе биде таму во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил, придружувајќи го секој ден на вашите бебиња од почеток до крај и исполнувајќи го со пријатност и удобност. Мазната и дишечка ткаенина ќе обезбеди удобност и пријатност што вашите момчиња ја заслужуваат. Патентот со цела должина овозможува лесно прилагодување на отворот, а манжетните и на горниот и на долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката, а логото JUMPMAN на предниот дел и на ногавицата јасно ја истакнува спортската определба на вашите миленици. Се пере во машина за лесно одржување Спецификации:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 100% полиестер
 • Еластичен појас
 • JUMPMAN лого
 • Еластични манжетни
 • Pull - on дизајн
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7-9
  2-4
  5-6
  6-12 6-12м
  7-8
  9-10
  5-7
  0-6 0-6м
  18 12-18м
  24 18-24м
  0-3 0-3м
  0-12 0-12г.
  2-3
  3-4
  4-5
  12 9-12м
  1112
  1224
  1314
  1516
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75B164-023
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75B890-U41
  2.303 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 75B214-023
  1.674 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.790 ДЕН
  Помош