Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Modern Sports
PUMA Modern Sports
PUMA Modern Sports
PUMA Modern Sports
Женски хеланки
Код на производ:
(849829-75)
PUMA

PUMA Modern Sports

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA MODERN SPORTS се женски хеланки погодни за спортски активности. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост во преден план, тогаш овие хеланки се ваш незаменлив сојузник. Изработени се од полиестер, кој во контакт со вашата кожа овозможува одлична пријатност и удобност што ја заслужувате. Еластичниот појас со средна височина е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на овие хеланки за секој ден. Овие PUMA хеланки со должина 7/8 се модерни по дизајн - со храбар принт и иновативни технологии. Тесниот крој јасно ја истакнува линијата на вашите нозе и додава женственост. Тие се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Спецификација:Женски хеланки – lifestyle Состав: 77% полиестер и 23% спандексСтранични џебовиЕластичен појас со средна висинаДолжина ⅞.
Подетално

PUMA MODERN SPORTS се женски хеланки погодни за спортски активности. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост во преден план, тогаш овие хеланки се ваш незаменлив сојузник. Изработени се од полиестер, кој во контакт со вашата кожа овозможува одлична пријатност и удобност што ја заслужувате. Еластичниот појас со средна височина е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на овие хеланки за секој ден. Овие PUMA хеланки со должина 7/8 се модерни по дизајн - со храбар принт и иновативни технологии. Тесниот крој јасно ја истакнува линијата на вашите нозе и додава женственост. Тие се направени од најмалку 20% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Женски хеланки – lifestyle
 • Состав: 77% полиестер и 23% спандекс
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со средна висина
 • Должина ⅞

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 848307-51
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 534354-01
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Помош