Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Joran
NIKE Joran
NIKE Joran
NIKE Joran
NIKE Joran
NIKE Joran
NIKE Joran
NIKE Joran
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95A716-GEH)
NIKE

NIKE Joran

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE JORDAN е lifestyle долен дел детски тренерки за деца инспириран од кошарката. Долниот дел тренерки се со класичен крој кои ќе го испраќаат секој ден вашето малечко од почеток до крај и ќе го исполнуваат со удобност и пријатност. Направени се во класичен дизајн од супермеко руно однадвор а со нежна текстура во внатрешниот дел. Дава чувство на пријатност, удобност и врвна топлина. Еластичниот појас е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на долниот дел од тренерката. Два странични џебови ќе ги соберат сите мали предмети. Логото Jumpman јасно ви ја пренесува вашата љубов кон овој бренд. Дајте им ја на најмалите дневна доза JORDAN стил и удобност со оваа долна тренерка. Спецификации: Долниот дел од тренери за помали момчиња Состав: 60% памук и 40% полиестер Еластичен појас Лого на Jumpman Странични џебови Машинско перење.
Подетално

NIKE JORDAN е lifestyle долен дел детски тренерки за деца инспириран од кошарката. Долниот дел тренерки се со класичен крој кои ќе го испраќаат секој ден вашето малечко од почеток до крај и ќе го исполнуваат со удобност и пријатност. Направени се во класичен дизајн од супермеко руно однадвор а со нежна текстура во внатрешниот дел. Дава чувство на пријатност, удобност и врвна топлина. Еластичниот појас е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на долниот дел од тренерката. Два странични џебови ќе ги соберат сите мали предмети. Логото Jumpman јасно ви ја пренесува вашата љубов кон овој бренд. Дајте им ја на најмалите дневна доза JORDAN стил и удобност со оваа долна тренерка.
Спецификации:

 • Долниот дел од тренери за помали момчиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Лого на Jumpman
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош