Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(HK9017)
adidas

adidas Run Fast

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Run Fast е маица за тренинг за жени. Долгите ракави за постудено време и зимски тренинзи се олицетворение на вистински спортисти. Технологијата AEROREADY ќе апсорбира секаков вид на влага, а на овој начин ќе останете суви во текот на целиот тренинг. Маицата е направена од најмалку 60% рециклирана содржина. Спецификација: Женска маица Долги ракави AEROREADY технологија Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин.
Подетално

adidas Run Fast е маица за тренинг за жени. Долгите ракави за постудено време и зимски тренинзи се олицетворение на вистински спортисти. Технологијата AEROREADY ќе апсорбира секаков вид на влага, а на овој начин ќе останете суви во текот на целиот тренинг. Маицата е направена од најмалку 60% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Долги ракави
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas Terrex PRIMEBLUE LONG-SLEEVE е женска маица со долги ракави за trail, трчање или...
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Помош