Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Power Logo
PUMA Power Logo
PUMA Power Logo
PUMA Power Logo
PUMA Power Logo
PUMA Power Logo
PUMA Power Logo
PUMA Power Logo
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(849796-01)
PUMA

PUMA Power Logo

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уживајте во неверојатна удобност со долните машки тренерки на Puma Power Logo. Со прилагодливиот еластичен појас, страничните џебови и меките ребрести манжетни, оваа висока памучна тренерка ќе биде вашиот најдобар пријател во студените денови. И ако сакате да излегувате, добро, и тоа е покриено: оваа тренерка има модерен крој и фин финиш, па затоа е одлична и за лежерно дружење со пријателите во градот. Памукот во производите на Пума доаѓа од фарми кои се фокусираат на одржливо одгледување памук. Овој производ содржи најмалку 20% рециклиран материјал со цел да се зачува нашата животна средина. Спецификација: Машки тренерки Модел: regular fit Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Материјал: 68% памук / 32% полиестер.
Подетално

Уживајте во неверојатна удобност со долните машки тренерки на Puma Power Logo. Со прилагодливиот еластичен појас, страничните џебови и меките ребрести манжетни, оваа висока памучна тренерка ќе биде вашиот најдобар пријател во студените денови. И ако сакате да излегувате, добро, и тоа е покриено: оваа тренерка има модерен крој и фин финиш, па затоа е одлична и за лежерно дружење со пријателите во градот. Памукот во производите на Пума доаѓа од фарми кои се фокусираат на одржливо одгледување памук. Овој производ содржи најмалку 20% рециклиран материјал со цел да се зачува нашата животна средина.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Модел: regular fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 68% памук / 32% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош