Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DX2315-522)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женска маица за тренинг. Маица која на најдобар начин ќе ја истакне вашата одлична фигура. Долгите ракави и краткиот крој одлично функционираат со хеланки со висок струк. Фокусирајте се на тренингот и не дозволувајте ништо да ви пречи на целта. Има тесен крој, а на работ има лента со карактеристиките на брендот Nike која дополнително ќе ве мотивира што побрзо да ја постигнете целта. Спортски дух и домашна удобност во едно парче облека. Останете активни. Спецификација: Женска маичка Долги ракави Краток крој Лого на Nike.
Подетално

Nike Sportswear е женска маица за тренинг. Маица која на најдобар начин ќе ја истакне вашата одлична фигура. Долгите ракави и краткиот крој одлично функционираат со хеланки со висок струк. Фокусирајте се на тренингот и не дозволувајте ништо да ви пречи на целта. Има тесен крој, а на работ има лента со карактеристиките на брендот Nike која дополнително ќе ве мотивира што побрзо да ја постигнете целта. Спортски дух и домашна удобност во едно парче облека. Останете активни. Спецификација:

 • Женска маичка
 • Долги ракави
 • Краток крој
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош