Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(HI3773)
adidas

adidas Messi

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MESSI се долен дел тренерки за момчиња, дизајнираниво чест на фудбалската легенда Лионел Меси. Да се носи бројот 10 не е воопшто мала работа, ако се знае чиј е бројот на дрес кога е фудбалот во прашање. Лионел Меси го брендираше дресот со број 10 и постави нови стандарди. Предните џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги чувате сите ваши мали предмети. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви и свежи додека ги остварите вашите соништа исто како Меси. Спецификација: Долен дел тренерки за момчиња Еластичен појас со учкур AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas MESSI се долен дел тренерки за момчиња, дизајнираниво чест на фудбалската легенда Лионел Меси. Да се носи бројот 10 не е воопшто мала работа, ако се знае чиј е бројот на дрес кога е фудбалот во прашање. Лионел Меси го брендираше дресот со број 10 и постави нови стандарди. Предните џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги чувате сите ваши мали предмети. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви и свежи додека ги остварите вашите соништа исто како Меси.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за момчиња
 • Еластичен појас со учкур
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas Core18 Rain Pant Youth е долниот дел од тренерката која штити од дожд наменета з...
  1.322 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.888 ДЕН
  Помош