Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Forest Foragers
NIKE Forest Foragers
NIKE Forest Foragers
NIKE Forest Foragers
NIKE Forest Foragers
NIKE Forest Foragers
NIKE Forest Foragers
NIKE Forest Foragers
Детски тренерки
Код на производ:
(66J929-R7F)
NIKE

NIKE Forest Foragers

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12м
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6м
 • 18 12-18м
 • 24 18-24м
 • 0-3 0-3м
 • 0-12 0-12г.
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 9-12м
 • 1112 1112
 • 1224 1224
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE FOREST FORAGERS е детска lifestyle тренерка за машки бебиња, дизајнирана за нивно уживање. Тренерката комбинира ретро стил со некои нови детали и дава целосна слобода на движење во сите секојдневни активности на вашите бебиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност што ги заслужуваат вашите момчиња. Целата должина на патент дава можност за лесно дотерување на отворот, а еластичните манжетни и на горниот и на долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на ладен воздух. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Има лого на NIKE на градите. Се пере во машина за лесно одржување.Спецификации: Тренерки за машки бебиња Состав: 100% полиестер Еластичен појас Еластични манжетни Лого на NIKE Машинско перење.
Подетално

NIKE FOREST FORAGERS е детска lifestyle тренерка за машки бебиња, дизајнирана за нивно уживање. Тренерката комбинира ретро стил со некои нови детали и дава целосна слобода на движење во сите секојдневни активности на вашите бебиња. Мазната и воздушна ткаенина ќе обезбеди пријатност и удобност што ги заслужуваат вашите момчиња. Целата должина на патент дава можност за лесно дотерување на отворот, а еластичните манжетни и на горниот и на долниот дел го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на ладен воздух. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Има лого на NIKE на градите. Се пере во машина за лесно одржување.
Спецификации:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 100% полиестер
 • Еластичен појас
 • Еластични манжетни
 • Лого на NIKE
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7-9
  2-4
  5-6
  6-12 6-12м
  7-8
  9-10
  5-7
  0-6 0-6м
  18 12-18м
  24 18-24м
  0-3 0-3м
  0-12 0-12г.
  2-3
  3-4
  4-5
  12 9-12м
  1112
  1224
  1314
  1516
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66J857-A9Y
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66E201-U90
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 66J845-X1T
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Помош