Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Женски хеланки
Код на производ:
(DM4651-522)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Скокни во удобноста на Nike Sportswear Club женските хеланки со висок струк. Овие хеланки се карактеризираат со храбар Swoosh дизајн. Лесната, удобна и растеглива ткаенина нуди целодневна удобност, додека високиот струк обезбедува поддршка и дополнително покривање. Спецификација: Slim fit Машинско перење Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс .
Подетално

Скокни во удобноста на Nike Sportswear Club женските хеланки со висок струк. Овие хеланки се карактеризираат со храбар Swoosh дизајн. Лесната, удобна и растеглива ткаенина нуди целодневна удобност, додека високиот струк обезбедува поддршка и дополнително покривање.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ6802-010
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош