Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(849917-01)
PUMA

PUMA Evostripe

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Како идеален спој на функционалност и мода, машките тренерки на Puma Evostripe се задолжителен дел од гардеробата оваа сезона. Ергономските линии на дизајнот на овој долен дел од тренерката ви овозможуваат целосна слобода на движење, додека технологијата dryCELL која ја отстранува потта од кожата обезбедува свежо и суво чувство. Еластичниот појас со внатрешна јамка овозможува целосно прилагодување на вашите потреби. Два странични џебови со патенти се идеално место за сите ваши основни работи. Овој производ е направен од најмалку 20% рециклиран материјал со цел да се зачува животната средина. Спецификација: Машки тренерки Модел: slim fit dryCELL технологија Прилагодлив еластичен појас Странични џебови со патенти Материјал: 77% памук / 23% полиестер.
Подетално

Како идеален спој на функционалност и мода, машките тренерки на Puma Evostripe се задолжителен дел од гардеробата оваа сезона. Ергономските линии на дизајнот на овој долен дел од тренерката ви овозможуваат целосна слобода на движење, додека технологијата dryCELL која ја отстранува потта од кожата обезбедува свежо и суво чувство. Еластичниот појас со внатрешна јамка овозможува целосно прилагодување на вашите потреби. Два странични џебови со патенти се идеално место за сите ваши основни работи. Овој производ е направен од најмалку 20% рециклиран материјал со цел да се зачува животната средина.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Модел: slim fit
 • dryCELL технологија
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови со патенти
 • Материјал: 77% памук / 23% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош