Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Stardust
NIKE Sportswear Stardust
NIKE Sportswear Stardust
NIKE Sportswear Stardust
NIKE Sportswear Stardust
NIKE Sportswear Stardust
Женски хеланки
Код на производ:
(DQ6802-010)
NIKE

NIKE Sportswear Stardust

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Stardust женските хеланки се совршен избор за тренинзи со висок интензитет, трчање, фитнес или едноставно уживање во викендот. Додадете малку сјај на вашиот изглед за време на постудените денови. Искомбинирајте го моделот со дуксер од истата линија и бидете забележани каде ѝ да се појавите. Меката ткаенина е доволно растеглива за да обезбеди вистинска количина на удобност и компресија на мускулите на нозете, така што секое движење е поддржано. Високиот појас ја истакнува силуетата на половината со акцент на стомачните мускули. Дизајнот со целосна должина дава целосна покриеност и самодоверба. Голем удел на природен материјал во производството сведочи за квалитетот и издржливоста на моделот по многу носење и перење. Спецификација: Женски хеланки Целосна должина Машинско перење Висок струк Печатена графика Состав: 62% памук, 32 % полиестер, 6% еластин .
Подетално

Nike Sportswear Stardust женските хеланки се совршен избор за тренинзи со висок интензитет, трчање, фитнес или едноставно уживање во викендот. Додадете малку сјај на вашиот изглед за време на постудените денови. Искомбинирајте го моделот со дуксер од истата линија и бидете забележани каде ѝ да се појавите. Меката ткаенина е доволно растеглива за да обезбеди вистинска количина на удобност и компресија на мускулите на нозете, така што секое движење е поддржано. Високиот појас ја истакнува силуетата на половината со акцент на стомачните мускули. Дизајнот со целосна должина дава целосна покриеност и самодоверба. Голем удел на природен материјал во производството сведочи за квалитетот и издржливоста на моделот по многу носење и перење.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Целосна должина
 • Машинско перење
 • Висок струк
 • Печатена графика
 • Состав: 62% памук, 32 % полиестер, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Хеланки DM4651-522
  2.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ6573-259
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Помош