Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски фустан
Код на производ:
(DQ8938-569)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1X 1X
  • 2X 2X
  • 3X 3X
  • 2XS 2XS
  • XS 7-8г.
  • YSM YSM
  • SM SM
  • S 8-9г.
  • YMD YMD
  • MD MD
  • M 10-11г.
  • YLG YLG
  • YXL YXL
  • LG LG
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
  • 2XL 2XL
  • 3XL 3XL
  • 4XL 4XL
  • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear фустан за тинејџерки за секој ден е тука за да ја истакнете вашата спортска елеганција. Секој тинејџер треба да поседува вакво парче поради неговата функционалност. Скроен како долга маица, лесно може да се комбинира со хеланки. Практичната примена ви овозможува да шетате низ градот со вашите пријатели, да се опуштите дома или да играте рекреативен тенис. Двата предни џебови се интересни детали кои се безбедно место за вашите ситници. Пријатниот памук е идеален за топлите летни температури. Спецификација: Фустан за тинејџерки за секој ден Рамен крој Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear фустан за тинејџерки за секој ден е тука за да ја истакнете вашата спортска елеганција. Секој тинејџер треба да поседува вакво парче поради неговата функционалност. Скроен како долга маица, лесно може да се комбинира со хеланки. Практичната примена ви овозможува да шетате низ градот со вашите пријатели, да се опуштите дома или да играте рекреативен тенис. Двата предни џебови се интересни детали кои се безбедно место за вашите ситници. Пријатниот памук е идеален за топлите летни температури.
Спецификација:

  • Фустан за тинејџерки за секој ден
  • Рамен крој
  • Состав: 100% памук

  • Карактеристика Вредност
    Категорија Долг фустан
    Пол Деца-девојчиња
    Намена Lifestyle
    Бренд NIKE
    Возраст За тинејџери (8-14 год.)
    Големина ЕУ големина Големина во cm
    1X
    2X
    3X
    2XS
    XS 7-8г.
    YSM
    SM
    S 8-9г.
    YMD
    MD
    M 10-11г.
    YLG
    YXL
    LG
    L 12-13г.
    XL 14-15г.
    2XL
    3XL
    4XL
    NS
    Остави оценка
    Trenutno nema komentara

    Слични производи

    Sačuvano u omiljne
    Достапна боја:1
    3.272 ДЕН
    Заштеда 20%
    4.090 ДЕН
    Помош