Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
Женски хеланки
Код на производ:
(DQ5560-503)
NIKE

NIKE One

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки Nike Pro се совршен избор за вежбање со висок интензитет, трчање или фитнес. Тие се дизајнирани да ја покажат и поддржат вашата љубов кон спортот. Тренирајте како професионални спортисти и поставувајте лични рекорди. Ја започнувате вашата рутина со удобност што ја исфрла потта. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага од кожата и ви помага да останете суви и свежи. Хеланките се исечени за да завршат веднаш над глуждот, така што вашите високи и експлозивни удари не остануваат незабележани. Мрежестите панели на нозете обезбедуваат дише, а кожата дише од почетокот до крајот на фазата на тренирање. Со класичен крој и растеглив материјал, тие даваат одлична поддршка за сите мускулни групи на долните екстремитети. Ременот над колковите ја нагласува силуетата на половината и го следи секое ваше движење, па нема страв од движење и откривање на делови од телото додека се истегнувате, правите чучњеви или спарингувате со тренерот. Мрежестите надворешни џебови го чуваат телефонот или клучевите безбедни и ги одржуваат суви. Спецификација: Женски хеланки Dri-Fit технологија Машинско перење Висок струк Должина 7/8 Мрежести панели Мрежести џебови Состав: 83% полиестер, 17% спандекс.
Подетално

Женските хеланки Nike Pro се совршен избор за вежбање со висок интензитет, трчање или фитнес.

Тие се дизајнирани да ја покажат и поддржат вашата љубов кон спортот. Тренирајте како професионални спортисти и поставувајте лични рекорди. Ја започнувате вашата рутина со удобност што ја исфрла потта. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага од кожата и ви помага да останете суви и свежи. Хеланките се исечени за да завршат веднаш над глуждот, така што вашите високи и експлозивни удари не остануваат незабележани. Мрежестите панели на нозете обезбедуваат дише, а кожата дише од почетокот до крајот на фазата на тренирање. Со класичен крој и растеглив материјал, тие даваат одлична поддршка за сите мускулни групи на долните екстремитети. Ременот над колковите ја нагласува силуетата на половината и го следи секое ваше движење, па нема страв од движење и откривање на делови од телото додека се истегнувате, правите чучњеви или спарингувате со тренерот. Мрежестите надворешни џебови го чуваат телефонот или клучевите безбедни и ги одржуваат суви.

Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Dri-Fit технологија
 • Машинско перење
 • Висок струк
 • Должина 7/8
 • Мрежести панели
 • Мрежести џебови
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ6308-010
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош