Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
adidas Train Icons
Код на производ:
(HK9538)
adidas

adidas Train Icons

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS7\. XS7"
 • XS9\. XS9"
 • S 7\. S
 • S 9\. S 9"
 • M 7\. M
 • M 9\. M 9"
 • L 7\. L
 • L 9\. L 9"
 • XL7\. XL
 • XL9\. XL9"
 • 2XL7 2XL
 • 2XL9 2XL9
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Train Icons се машки шорцеви за трчање. Мек и растеглив материјал е токму она што го посакувате. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на вашата активност. Имате на располагање џебови кои може да се затворат со помош на патент, за да не се грижите за безбедноста на вашите ситници. Спецификација: Машки шорцеви Еластичен појас AEROREADY технологија Состав: 74% рециклиран полиестер, 19% памук, 7% еластин.
Подетално

adidas Train Icons се машки шорцеви за трчање. Мек и растеглив материјал е токму она што го посакувате. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на вашата активност. Имате на располагање џебови кои може да се затворат со помош на патент, за да не се грижите за безбедноста на вашите ситници.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Еластичен појас
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 74% рециклиран полиестер, 19% памук, 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS7"
  XS9"
  S 7" S
  S 9"
  M 7" M
  M 9"
  L 7" L
  L 9"
  XL7" XL
  XL9"
  2XL7 2XL
  2XL9
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.788 ДЕН
  Помош