Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DH6749-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT машкиот долен дел тренерки за кошарка се совршени и за теренот и за урбаните градски улици. Мазната, лесна ткаенина содржи технологија за исфрлање на потта за да ве одржува суви и фокусирани. Нивниот опуштен крој ви овозможува лесно да се движите во нив. Еластичниот појас е прилагодлив и овозможува целосно персонализирано вклопување. Спецификација: Машки долен дел тренерки за кошарка Standard fit Еластичен прилагодлив појас Џебови Дозволено е перење во машина Материјал: 100% полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT машкиот долен дел тренерки за кошарка се совршени и за теренот и за урбаните градски улици. Мазната, лесна ткаенина содржи технологија за исфрлање на потта за да ве одржува суви и фокусирани. Нивниот опуштен крој ви овозможува лесно да се движите во нив. Еластичниот појас е прилагодлив и овозможува целосно персонализирано вклопување.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за кошарка
 • Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Џебови
 • Дозволено е перење во машина
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош