Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CJ7863-334)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club се долен дел детски тренерки за тинејџери. Дизајнирани се да ви ја овозможат удобноста која ја заслужувате. Изработени се од голем процент на памук, кој е во контакт со вашата кожа дава пријатно и лесно чувство. Долниот дел се стеснува надолу кон глуждот, со што вашите Nike патики ке бидат во прв план. Страничните џебови се таму за лесно складирање на сите ваши основни работи. Лесно се одржуваат со перење во машина за перење. Направени да одговараат и на модерен и класичен изглед, облечете ги после тренинг или после напорен работен ден или само кога сакате удобност, изборот е ваш. Спецификација: Детски долен дел тренерки за тинејџери Состав: 80 % памук и 20% полиестер Еластичен појас Странични џебови .
Подетално

Nike Sportswear Club се долен дел детски тренерки за тинејџери. Дизајнирани се да ви ја овозможат удобноста која ја заслужувате. Изработени се од голем процент на памук, кој е во контакт со вашата кожа дава пријатно и лесно чувство. Долниот дел се стеснува надолу кон глуждот, со што вашите Nike патики ке бидат во прв план. Страничните џебови се таму за лесно складирање на сите ваши основни работи. Лесно се одржуваат со перење во машина за перење. Направени да одговараат и на модерен и класичен изглед, облечете ги после тренинг или после напорен работен ден или само кога сакате удобност, изборот е ваш.
Спецификација:

 • Детски долен дел тренерки за тинејџери
 • Состав: 80 % памук и 20% полиестер
 • Еластичен појас
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош