Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas CoreFlow
adidas CoreFlow
adidas CoreFlow
adidas CoreFlow
Спортски градник
Код на производ:
(HC7914)
adidas

adidas CoreFlow

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAB MAB
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAB LAB
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CoreFlow е женски спортски градник, кој ви обезбедува оптимална поддршка за време на вежбањето и чувство на моќна удобност. Лесната компресија обезбедува поддршка и обезбедува чувство на сигурност при активни движења. Овој спортски градник е вистинскиот избор за сите вас кои сакате и водите активен, спортски начин на живот. Технологијата AEROREADY ви ја обезбедува вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, а ткаењето и полиестерскиот материјал обезбедуваат оптимална циркулација на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Технологијата AEROREADY ја регулира влагата и обезбедува долготрајно чувство на сувост Вкрстени ремени на грбот Основен материјал: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas CoreFlow е женски спортски градник, кој ви обезбедува оптимална поддршка за време на вежбањето и чувство на моќна удобност. Лесната компресија обезбедува поддршка и обезбедува чувство на сигурност при активни движења. Овој спортски градник е вистинскиот избор за сите вас кои сакате и водите активен, спортски начин на живот. Технологијата AEROREADY ви ја обезбедува вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, а ткаењето и полиестерскиот материјал обезбедуваат оптимална циркулација на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Технологијата AEROREADY ја регулира влагата и обезбедува долготрајно чувство на сувост
 • Вкрстени ремени на грбот
 • Основен материјал: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAB
  MAC S
  MDE
  LAB
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош