Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
Детски тренерки
Код на производ:
(DQ9050-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Kylian Mbappe се тренерки за тинејџери за најдобар резултат оваа сезона. Играјте брзо и диктирајте го темпото како вашиот идол. За најдобра игра и срце на теренот, облечете ги Dri-Fit Kylian Mbappe тренерките. Во оваа лесна ткаенина која ја впива потта, останувате суви дури и по 90-тата минута од натпреварот. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата и обезбедува пријатно чувство на ладење. Џебовите со патент на горниот и долниот дел од тренерките ви овозможуваат безбедно да ги складирате вашите ситници. Спецификација: Тренерки за тинејџери – за фудбал Класичен крој Dri-Fit технологија Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit Kylian Mbappe се тренерки за тинејџери за најдобар резултат оваа сезона. Играјте брзо и диктирајте го темпото како вашиот идол. За најдобра игра и срце на теренот, облечете ги Dri-Fit Kylian Mbappe тренерките. Во оваа лесна ткаенина која ја впива потта, останувате суви дури и по 90-тата минута од натпреварот. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата и обезбедува пријатно чувство на ладење. Џебовите со патент на горниот и долниот дел од тренерките ви овозможуваат безбедно да ги складирате вашите ситници.
Спецификација:

 • Тренерки за тинејџери – за фудбал
 • Класичен крој
 • Dri-Fit технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка CW6133-011
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Помош