Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
Код на производ:
(HD3521)
adidas

adidas COLD.RDY

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COLD.RDY е машка маица со долги ракави за тренинг. Излезете на крај со зимата и студеното време со COLD.RDY технологијата, која ќе ви обезбеди топлина и удобност. Облечете ја оваа машка маица со долги ракави за одлични перформанси и фантастични резултати кои се загарантирани со спортската опрема adidas COLD.RDY. Еластинот кој е користен во производството придонесува за растегливост на оваа маица и обезбедува максимална слобода на движење. Производот содржи најмалку 40% рециклирана содржина. Спецификација: Машка маица Долги ракави Тесен крој COLD.RDY технологија Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин.
Подетално

adidas COLD.RDY е машка маица со долги ракави за тренинг. Излезете на крај со зимата и студеното време со COLD.RDY технологијата, која ќе ви обезбеди топлина и удобност. Облечете ја оваа машка маица со долги ракави за одлични перформанси и фантастични резултати кои се загарантирани со спортската опрема adidas COLD.RDY. Еластинот кој е користен во производството придонесува за растегливост на оваа маица и обезбедува максимална слобода на движење. Производот содржи најмалку 40% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Долги ракави
 • Тесен крој
 • COLD.RDY технологија
 • Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош