Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Marathon 20
adidas Marathon 20
adidas Marathon 20
adidas Marathon 20
adidas Marathon 20
adidas Marathon 20
adidas Marathon 20
adidas Marathon 20
Код на производ:
(HC6310)
adidas

adidas Marathon 20

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Цена со попуст
1.830 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS4.5 XS4"
 • S 4.5 S 4"
 • M 4.5 M 4"
 • L 4.5 L
 • XL4.5 XL
 • 2XL3 2XL3
 • 2XL4 2XL4
 • 2XS3 2XS3
 • 2XS4 2XS4
 • XS3\. XS3"
 • S 3\. S 3"
 • M 3\. M 3"
 • L 3\. L 3"
 • XL3\. XL3"
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Marathon 20 е тесен женски шорц за трчање. Не е важно дали е време за тренининг или време за трка, ова се шорцевите што ќе бидат вашиот сојузник на долги растојанија. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви дури и во најинтензивните моменти. На располагање ви е внатрешен џеб, идеален за чување на вашите клучеви, додека рефлектирачките детали ќе ја зголемат видливоста во текот на ноќта. Спецификација: Женски шорцеви Тесен крој Внатрешен џеб Еластичен појас Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Marathon 20 е тесен женски шорц за трчање. Не е важно дали е време за тренининг или време за трка, ова се шорцевите што ќе бидат вашиот сојузник на долги растојанија. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви дури и во најинтензивните моменти. На располагање ви е внатрешен џеб, идеален за чување на вашите клучеви, додека рефлектирачките детали ќе ја зголемат видливоста во текот на ноќта.
Спецификација:

 • Женски шорцеви
 • Тесен крој
 • Внатрешен џеб
 • Еластичен појас
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Помош