Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA Streaker SS
UNDER ARMOUR UA Streaker SS
UNDER ARMOUR UA Streaker SS
UNDER ARMOUR UA Streaker SS
UNDER ARMOUR UA Streaker SS
UNDER ARMOUR UA Streaker SS
UNDER ARMOUR UA Streaker SS
UNDER ARMOUR UA Streaker SS
Женска маица за трчање
Код на производ:
(1361371-814)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Streaker SS

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маичка за трчање Under Armour Streaker е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. UA Microthread ткаенината ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност поудобна. Технологијата против мирис ќе ве одржува свежи за време и после тренинг. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека продолжениот заден дел обезбедува слобода на движење и подобра покриеност. Флуоресцентните детали обезбедуваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка лесна за носење и спојување со остатокот од вашата гардероба.Спецификација:Краток ракавЗаоблено деколтеПодолг грб за подобра покриеностМрежести панели за подобра вентилацијаUA Microthread ткаенината брзо ја апсорбира потта од кожатаТехнологија против непријатни мирисиФлуоресцентни деталиМатеријал: 93% полиестер, 7% еластин.
Подетално

Женската маичка за трчање Under Armour Streaker е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. UA Microthread ткаенината ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност поудобна. Технологијата против мирис ќе ве одржува свежи за време и после тренинг. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека продолжениот заден дел обезбедува слобода на движење и подобра покриеност. Флуоресцентните детали обезбедуваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка лесна за носење и спојување со остатокот од вашата гардероба.
Спецификација:

 • Краток ракав

 • Заоблено деколте

 • Подолг грб за подобра покриеност

 • Мрежести панели за подобра вентилација

 • UA Microthread ткаенината брзо ја апсорбира потта од кожата

 • Технологија против непријатни мириси

 • Флуоресцентни детали

 • Материјал: 93% полиестер, 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош